Rejestracja spółki

Kancelaria Prawna DKB

Nasza opieka prawna nad sektorem biznesowym to również merytoryczne wsparcie już na samym początku działalności, czyli podczas zakładania i rejestrowania spółki w Warszawie. Takie działania wymagają znajomości obowiązującego prawa oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji, która pozwoli nowej firmie płynnie przejść przez pierwsze etapy działalności.

Obsługujemy zarówno spółki jawne, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowe oraz komandytowo-akcyjne. Jesteśmy w stanie skompletować wszystkie niezbędne dokumenty oraz zająć się przygotowaniem odpowiednich wniosków w Sądzie lub innych instytucjach, co pozwoli również na błyskawiczne uzyskanie numeru REGON oraz NIP. Rejestracja spółek prawa handlowego to także obowiązek wystąpienia o nadanie konkretnego numeru KRS.

 

  • Konsultując się z naszymi Klientami jesteśmy świadomi, że istotne dla Państwa jest szybkie i sprawne działanie. Dlatego też obsługa naszej Kancelarii Prawnej zmierza do zminimalizowania czasu niezbędnego w takich procedurach. Dotyczy to nie tylko zakładania działalności gospodarczej, ale również przekształcania już istniejących spółek.

  • Jesteśmy w stanie podjąć się działań wykraczających poza granice Warszawy oraz naszego kraju. W przypadku konieczności dokonania rejestracji zagranicznego oddziału jesteśmy w stanie zatroszczyć się zarówno o nadanie numeru KRS, jak również pozostałych formalności.

  • Rozszerzając zakres naszych usług uwzględniamy również możliwość dokonania ewidencjonowania przedsiębiorstwa za pośrednictwem Internetu. Obejmuje ona, tak jak pozostałe czynności, wszystkie niezbędne procedury, ale wyróżnia się o wiele krótszym czasem realizacji.

  • W przypadku potrzeby uzyskania szerszej opieki – np. poprzez konieczność uzyskania adresu korespondencyjnego lub adresu wirtualnego niezbędnego do rejestracji podmiotu – nasi prawnicy są w stanie Państwu pomóc.

  • Pozostałe usługi dla sektora biznesowego, oscylujące wokół zagadnień związanych z opieką administracyjną nad spółkami, znajdą Państwo na stronie www.boguszofficegroup.com

 

Współpracujemy z wieloma dodatkowymi podmiotami, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w założeniu rachunku bankowego, uzyskaniu pomocy w prowadzeniu księgowości lub też w sprawach stwarzających konieczność korzystania z obsługi biura notarialnego.

 

Cennik świadczonych usług

Wszystkie ceny obejmują usługę kompleksową wraz z przygotowaniem treści umowy spółki.